Spotřební materiál

Pro všechny modely multifunkčních kopírovacích strojů a tiskáren dodáváme originální spotřební materiál. Používáním originálních tonerů lze zajistit vysokou věrnost barevného podání barev při tisku a dlouhou životnost strojů.

Firmám které se snaží o co největší snížení nákladů na tisk nabízíme možnost renovace tonerových kazet jak pro černobílé tak i barevné laserové tiskárny a kopírovací stroje. Používáním neoriginálních náplní lze snížit náklady na provoz techniky až na polovinu.

Pro renovace tonerových kazet používáme komponenty od společnosti Static Control Components. Tyto díly se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a dlouhou časovou stálostí. Tonerové kazety jsou opatřeny odpovídajícím elektronickým čipem.

Do barevných multifunkčních kopírovacích strojů dodáváme alternativní tonery od americké společnosti Katun. Pro černobílé multifunkční stroje dodáváme alternativní tonery od švýcarské společnosti Elfotec-AG.

Obě tyto společnosti se specializuje již řadu let na výrobu tonerů a dalšího spotřebního materiálu pro kopírovací stroje a tiskárny. Tonery se vyznačují vysokou kvalitou provedení a rozhodně nedochází jejich použitím ke snížení kvality tiku, ani ke zvýšenému opotřebení spotřebních dílů.

Renovace tonerových kazet

  • Vysoká sytost černobílého a barevného tisku.
  • Věrné podání přechodů a odstínů jednotlivých barev.
  • Snadný přechod z originálního spotřebního materiálu na alternativní a naopak bez nutnosti měnit nastavení stroje.
  • Zachování životnosti ostatních součástí tiskáren a kopírovacích strojů.
Alternativní tonery na renovace kazet